Dzień Postaci z bajek

Czytanie książek to stały element spedzania wolnego czasu w świetlicy szkolnej. Dzień Postaci z bajek był również "świętowany w tym miejscu". Gra, kolorowanki o ulubionych bohaterach były znakomitą odskocznią po pracowitym dniu w zdobywaniu wiedzy.

Świetlica to miejsce, gdzie zawsze coś się dzieje: zabawy ruchowe, gry planszowe, prace plastyczne, a także czas na relaks przy lekturze.yes smiley

Zajęcia świetlicowe z Animatorami Kultury w ramach współpracy z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w organizację zajęć oraz ich różnorodność. Wielu najmłodszych uczestników dotarło do domów znacznie później niż zwykle, jednak było warto. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym ponownie będziemy mogli w naszej świetlicy gościć w Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Chojnie tak otwartych i kreatywnych młodych ludzi.

Współpracujemy, tworzymy i odpoczywamy w świetlicy szkolnej

Za co kocham Babcię i Dziadka? Jak ważni są dla mnie? Jaką rolę pełnią w moim  życiu?

Na te pytania mogli odpowiedzieć uczniowie podczas tworzenia niespodzianki dla babci i dziadka z okazji ich święta. Podczas porannych zajęć w świetlicy szkolnej powstały kolorowe i pełne pięknych słów wdzięczności laurki.

Czas świąt, czas świątecznych dekoracji...

Pasowanie na świetliczaka

W pięknych, jesiennych okolicznością przyrody i miłym towarzystwie, pierwszoklasiści świętowali bardzo ważne wydarzenie - pasowanie na świetliczaka. Była część oficjalna z udziałem Pani Dyrektor, były tańce i zabawy animowane przez uczniów z najstarszych klas, był słodki poczęstunek i dużo, dużo uśmiechów. Naszym (oficjalnym już) świetliczakom życzymy zapału do aktywnego uczestnictwa w zajęciach świetlicowych i wspólnego budowania społeczności szkolne.

Jesień w świetlicy szkolnej ... kolorowa, pracowita i zawsze wesoła

Trening kreatywności

Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli świetlicy postanowili pomóc Stowarzyszeniu

Ochrony Natury i Krajobrazu Kociarze z Witniczki. Zorganizowali zbiórkę niezbędnych rzeczy

i karmy, które bardzo przydadzą się zwierzakom, gdy za oknem jest zimno i wietrznie.

Ozdoby wielkanocne

Kartki wielkanocne dla pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej w Trzcińsku